Skompletuj swoje wymarzone łóżko z marką M&K foam Koło

Promocja "Zestaw taniej o 15%" dotyczy produktów marki M&K foam KOŁO.

Aby skorzystaj z promocji skompletuj zestaw zawierający: materac, łóżko oraz stelaż.

Promocja trwa do 17.04.2024r. Rabat automatycznie naliczany jest w koszyku. Oferta dotyczy materacy powyżej 2000zł. Promocje nie łączą się.


Od czego zacząć konfigurowanie zestawu?

Zacznij od wyboru dopasowanego do Ciebie materaca, uwzględniając Twoją wagę, wzrost, budowę ciała, pozycje spania, problemy zdrowotne i przyzwyczajenia związane ze spaniem. Marka M&K foam Koło posiada szeroki wybór materacy sprężynowych (w tym ateracy multipocket), materacy piankowych (w tym materacy termoelastycznych i materacy wysokoelastycznych), materacy kokosowych, materacy lateksowych oraz materacy Talalay. Jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze materaca skontaktuj się z naszym Doradcą od Snu.

Jeżeli materac został już wybrany przejdź do kolejnego kroku - czyli wyboru łóżka! Marka M&K foam Koło oferuje łóżka tapicerowane, łóżka kontynentalne oraz łóżka modułowe Multisystem. Zacznij od ustalenia jakie cechy powinno posiadać Twoje idealne łóżko. Zastanów się czy łóżko powinno mieć pojemnik na pościel czy nie. Czy łóżko ma sięgać do ziemi, czy ma stać na nóżkach? Czy potrzebujesz łóżka bez zagłówka, czy lepiej aby był. Jeżeli chcesz wezgłowie to czy montowane do łóżka, czy może do ściany? Jakiej szerokości powinna być rama, w jakim stylu, jaka będzie odpowiednia tkanina i kolor?

Następnie zastanów się nad stelażem do łóżka. Jeżeli wybierasz łóżko z pojemnikiem, to masz od razu zapewniony stelaż w zestawie. Jeżeli jednak potrzebujesz łóżka bez pojemnika, to pomyśl o odpowiednim stelażu. Marka M&K foam Koło oferuje stelaże bez regulacji, z regulacją elektryczną lub ręczną a także stelaże do pojemników.