Pokaż filtry

Materace Czar Nocy

Materace marki M&K foam Koło z kolekcji Czar Nocy to luksus i komfort na najwyższym poziomie. To linia materacy sprężynowo – lateksowych, które od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Zadbaj o zdrowy sen z materacem Czar Nocy.Expert Snu Reviews with ekomi-pl.com

Materace Koło

Materace M&K foam Koło są produkowane od ponad 30 lat! Polską markę cechuje precyzja i dokładność wykonania każdego produktu. Znane na całym świecie, dopasowują się do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ogromny wybór i różnorodność materacy, pozwoli Ci wybrać ten jedyny i spać spokojnie.

Koło materace do spania M&K Foam – materace Czar Nocy

Materace M&K foam Koło z kolekcji Czar Nocy to komfort i wygoda na najwyższym poziomie. Dzięki zastosowaniu sprężyn łączonych kieszeniowo, posiadają odpowiednią punktowość i podparcie ciała. W tej niesamowitej kolekcji zagęszczenie sprężyn jest ogromne – aż 1000 sprężyn na m2. Pozwala to na największą precyzję działania i dopasowania do każdej krzywizny ciała.

Materace M&K foam Koło z kolekcji Czar Nocy to materace sprężynowe, gdzie każdy model posiada aż 1000 sprężyn na m2! Górna warstwa to lateks różnego rodzaju lub lateksoidalna pianka. Te materace zostały stworzone dla osób pragnących poczuć komfort na najwyższym poziomie. Zastosowanie sprężyn daje odpowiednią punktowość i dopasowanie się do indywidualnej sylwetki, a lateks odpowiada za cyrkulację powietrza i właściwości ortopedyczne. Będą doskonałe dla osób z problemami z kręgosłupem i dla alergików.

Materace Koło Czar Nocy nie skrzypią, są niezwykle wygodne i zapewniają odpowiednie podparcie. Najlepszy stosunek jakości do ceny. Jeśli chcesz zadbać o swój zdrowy sen i komfort każdej nocy, wybór jednego z materaca M&K foam Koło z kolekcji Czar Nocy jest oczywisty!

Materace polskiego producenta M&K foam Koło to zapewnienie najlepszej jakości snu i wypoczynku.

Materace Czar Nocy – dla kogo?

Materace z kolekcji Czar Nocy zostały stworzone z najlepszej jakości materiałów. Polski producent Koło z najmniejszą dbałością o szczegóły tworzy wyroby do spania, aby dopasować się do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Dzięki zastosowaniu lateksu i sprężyny kieszeniowej spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ograniczają rozwój grzybów i bakterii, będą więc świetne w sypialni alergika. Dodatkowo kanalikowa budowa lateksu zapewnia oddychalność i przepuszczalność powietrza. Sprawdzą się jako podłoże do spania dla osób pocących się. Dzięki doskonałemu dopasowaniu do ciała będą też odpowiednie dla osób posiadających problemy z kręgosłupem, lub spędzających dużo czasu w łóżku.

Najnowsza technologia materacy z lateksem naturalnym Talalay posiada zastosowanie również w tej kolekcji. Lateks elastyczny, otulający i chłodzący. Niezależnie od tego jaki efekt chcesz uzyskać, producent posiada coś na każdą potrzebę. Dokładne otulenie i dopasowanie, szybka reakcja na ruchy i zmianę pozycji lub delikatnie chłodzący efekt. Doskonała kolekcja materacy, w której każdy z nich jest przemyślany i wykonany z najwyższej jakości materiałów.

 

Materace Czar Nocy – lateks naturalny

Higieniczny i dobrze oddychający. Taki jest lateks naturalny w materacach polskiej produkcji Koło z kolekcji Czar Nocy. Dla alergików, astmatyków i osób pocących się. Najnowsza technologia lateksu Talalay, który powstaje z mleczka kauczukowego drzew brazylijskich. Ekologiczny, tworzony bez szkody dla środowiska naturalnego. Zakochaj się w jego ortopedycznych właściwościach i postaw na sen na najwyższym poziomie. Producent posiada materace Czar Nocy z różnymi rodzajami lateksu naturalnego. Wybierz swój ulubiony!

 

Materace Czar Nocy – twardość

Materace z kolekcji Czar Nocy występują w twardości H2 (średni) i H3 (twardy). Poczucie twardości jest kwestią wysoce subiektywną, dlatego zachęcamy do zasięgnięcia porady u naszych specjalistów, którzy pomogą w dokładniejszym dopasowaniu twardości materaca do wagi, wzrostu, sylwetki i pozycji spania.

 

Materace Koło - sklep

Jeśli chcesz kupić oryginalne materace Koło, sklep firmowy jest najlepszym miejscem. W naszej ofercie znajdziesz materace MK Foam wprost od producenta. Udaj się do jednego z naszych salonów Expert Snu i skorzystaj z wiedzy doświadczonych doradców, którzy pomogą dobrać Ci odpowiedni materac z kolekcji Czar Nocy do Twoich potrzeb. Przetestuj materace na miejscu, zobacz jak reagują na zmianę pozycji i jaki jest Twój własny poziom komfortu. Twardość materaca jest odczuciem wysoce subiektywnym, ale nasi Experci pomogą Ci w dokonaniu najlepszej decyzji.