Pokaż filtry

Poduszki Plantule

Nowoczesne naturalne poduszki od polskiej marki Plantule. Ekologiczne i wegańskie poduszki z wypełnieniem z łuską gryki, łuską orkiszu, prosem, czy siemieniem lnianym. Naturalne poduszki Plantule to świetna alternatywa dla poduszek z puchem czy syntetycznych.Expert Snu Reviews with ekomi-pl.com

Poduszki Plantule – rodzaje

Nasz sklep internetowy oferuje poduszki Plantule w wielu wersjach i rodzajach. Są poduszki z łuską gryki Plantule, poduszki z łuską orkiszu Plantule, a także poduszki z łuską prosa Plantule czy bardzo komfortowe akcesoria jak poduszka na oczy z siemieniem lnianym Plantule czy termofor z pestkami wiśni Plantule. Jest to nowoczesna polska marka oferująca wyroby w 100% naturalne, roślinne i wegańskie. Świetny wybór dla osób, które szukają ekologicznych produktów do sypialni. Zaproś poduszki Plantule do swojego łóżka! Każda poduszka ma nieco inny rodzaj wypełnienia.

Właściwości poduszek Plantule

Można też regulować wysokość i twardość każdej poduszki Plantule, dzięki czemu można ją spersonalizować i dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Poduszka naturalna z łuską gryki Plantule ma drobne i twarde łuski, które dobrze dopasowują się do ciała. Gryka nie nagrzewa się, więc poduszka ogranicza pocenie. Z kolei poduszka naturalna z łuską orkiszu Plantule to wypełnienie średnio miękkie i ciepłe w odbiorze, idealny wybór na zimę! Poduszka naturalna z łuską prosa Plantule nie nagrzewa się, ma naturalne właściwości antybakteryjne i jest cicha, całkowicie bezszelestna, nieco twardsza w odbiorze.

Dla kogo poduszka Plantule?

Każde wypełnienie poduszki Plantule jest ekologiczne, a poduszki mają tkaninę z doskonałej i miłej bawełny. Poduszka Plantule to polska produkcja, co gwarantuje dobre materiały i wykonanie z dbałością o nawet najdrobniejsze detale. Poduszki mają wygodny suwak, co umożliwia dosypywanie czy odsypywanie wypełnienia. Dzięki temu można regulować ich wysokość. Marka oferuje też atrakcyjne akcesoria jak na przykład termofor Plantule z pestkami wiśni czy opaska na oczy z siemieniem lnianym o naturalnym działaniu kojącym.