Filtruj
Wyczyść filtry

PRZEDZIAŁ CENOWY

30,00 zł - 290,00 zł

Poduszki Piórex

Poduszki PIÓREX

Firma PIÓREX działa nieprzerwanie od 1945 roku. Powstała w Swarzędzu przy ul. Kilińskiego. Od samego początku było wiadomo, że firma PIÓREX będzie oferowała wysokiej jakości wyroby pościelowe. To dlatego każdy klient, który chce mieć poduszki wykonane z najwyższą starannością, powinien sprawdzić pełną ofertę firmy. Po dziś PIÓREX kontynuuje swoją wieloletnią tradycję produkcji komfortowych poduszek czy kołder. Zdobyta wiedza w połączeniu z nowoczesnymi technologiami daje doskonały efekt. Produkowane linie wyrobów pościelowych wyróżniają się starannie dobranym wypełnieniem, oryginalnym wzornictwem czy miękkimi tkaninami. Firma PIÓREX prezentuje wysokie standardy jakości, co potwierdzają liczne prestiżowe certyfikaty. Produkty znane są zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

Misją firmy PIÓREX jest produkowanie i oferowanie najwyższej jakości kołder oraz poduszek. Wypełnienie naturalne z polskiego puchu i pierza oraz wypełnienie syntetyczne są starannie dobierane. To dlatego, decydując się na poduszki PIÓREX, wybieramy 100% jakości, połączenia tradycji i nowoczesności, przyjemności z użytkowania, kontroli produkcji oraz nastawienia na ciągłe szkolenia i wprowadzanie innowacji. Poduszki spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Luksus spania

Chcąc zapewnić sobie komfortowy i wygodny sen, warto postawić na poduszki PIÓREX. Firma od lat oferuje najwyższej jakości kołdry i poduszki z wypełnieniem naturalnym lub syntetycznym. Musimy pamiętać o tym, że kołdry i poduszki mają ogromny wpływ na komfort snu i wypoczynku. To dlatego ich zakup nie powinien być traktowany drugorzędnie. Musimy świadomie wybierać poduszki, by cieszyć się wspaniałym snem. Wiele zależy od rodzaju wypełnienia. To właśnie od niego w dużej mierze będzie zależeć nasz komfort. Warto zwrócić szczególną uwagę na wypełnienie puchowe.

Materiały do wypełnień poduszek są starannie selekcjonowane. Wszystko po to, aby miały jak najwyższy parametr sprężystości. Dzięki temu użytkownik ma zapewnioną optymalną cyrkulację powietrza oraz ciepło. Bardzo ważne jest także to, aby wypełnienie się nie przemieszczało. Musi być równomiernie rozprowadzone na całej powierzchni poduszki. Warto także zwrócić uwagę na zróżnicowaną strukturę poszycia poduszek. Z pewnością każdemu do gustu przypadną poduszki ozdobione ornamentami czy wzorami. Tego rodzaju detale wykończeniowe to znak rozpoznawczy firmy PIÓREX, która dba o najdrobniejszy szczegół. W sypialni liczy się estetyka otoczenia oraz komfort. Wybierając poduszki PIÓREX, zapewniamy sobie i jedno, i drugie. Na wybór odpowiedniej poduszki będzie mieć także wpływ nasza pozycja podczas spania. Nasi eksperci z pewnością udzielą państwu fachowej porady na każdym etapie zakupu.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą poduszek marki PIÓREX. Bez wątpienia wśród nich każdy znajdzie tę idealną dla siebie, która spełni stuprocentowo jego oczekiwania.