Filtruj
Wyczyść filtry

PRZEDZIAŁ CENOWY

150,00 zł - 480,00 zł

Rodzaj materiału

Poduszki M&K Foam KOŁO

od 474,00 zł
  • Producent: M&K Foam
  • Rodzaj poduszki: piankowa
  • Wypełnienie: pianka termoelastyczna
  • Poszycie: pokrowiec z kolekcji M&K Foam
- opinie:

Poduszki M&K Foam KOŁO

Poduszki M&K Foam Koło dbają zarówno o komfort snu, jak i prawidłową pozycję ciała. Co więcej, zostały tak zaprojektowane, by niwelować ból kręgosłupa - szczególnie ten, który pojawia się w odcinku szyjnym. Poduszki te wpływają także na złagodzenie rozmaitych dolegliwości, np. drętwienie rąk, chrapanie czy bóle głowy. Ergonomiczne poduszki M&K Foam Koło polecane są dla wszystkich, którzy chcą każdego ranka budzić się wypoczęci i odprężeni.

Poduszki zostały odpowiednio wyprofilowane. Produkuje się je z wysokogatunkowych tkanin, które przepuszczają powietrze. Bez wątpienia będą niezwykle cennym wyposażeniem w każdej sypialni. W łóżku spędzamy ogromną część naszego życia, dlatego wybór komfortowych poduszek powinien być naszym priorytetem. W przeciwieństwie do poduszek niskiej jakości, poduszki M&K Foam Koło wymuszają i korygują postawę. Kojarzą się nieco z poduszkami typu wałek, które dopasowują się do kształtu głowy użytkownika, podpierają i lekko masują szyję.

Ergonomiczne poduszki wysokiej jakości

Jeśli wybieramy odpowiednią pościel, kołdrę, warto zwrócić uwagę nie tylko na styl ramy czy wysokiej jakości materace, ale przede wszystkim na poduszki. M&K Foam Koło od lat proponuje innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na zdrowy, wygodny sen w każdej pozycji. Niezależnie od tego, czy śpimy na boku, plecach czy brzuchu, poduszki M&K Foam sprawdzą się doskonale.

Nowoczesne poduszki pozwalają na osiągnięcie maksymalnego komfortu podczas zasypiania. Wykonane są z różnych materiałów, by sprostać oczekiwaniom wielu klientów. Jeśli chcemy cieszyć się wysokiej jakości snem, nie wystarczy wygodny materac. Konieczny jest zakup odpowiedniej poduszki. Każdy śpi w innej pozycji i ma inną budowę ciała. To dlatego producent M&K Foam Koło zadbał o to, by w ofercie znalazły się różnorodne poduszki zaprojektowane z myślą o potrzebach każdego człowieka.

Różnorodne poduszki M&K Foam Koło

Poduszki występują w wielu różnych kształtach, aby dosłownie każdy mógł osiągnąć najlepszą jakość snu bez względu na preferencje. Co więcej, gwarantują optymalną wentylację, a także unikatową strukturę. Ma to ogromne znaczenie, gdyż podczas snu głowa emituje zarówno duże ilości ciepła, jak i wilgoci. Śpiąc na poduszkach M&K Foam Koło, nie ma konieczności odwracania jej podczas snu. Poduszki nie nagrzewają się i zapewniają przyjemny chłód przez całą noc.

Gdy leżymy w łóżku, ilość tlenu we krwi spada, to dlatego tak ważne jest zapewnienie sobie swobodnego oddychania podczas snu. Poduszki M&K Foam zapewniają odpowiednie wsparcie dla szyi i głowy. Utrzymują je w odpowiedniej pozycji, co pozwala na normalne oddychanie i zwiększa komfort odpoczynku.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą poduszek M&K Foam Koło. Bez wątpienia w naszej ofercie znajdą Państwo te wymarzone poduszki dla siebie.