Kołdry AMZ Szamotuły

od 54,00 zł
  • Bestseller
  • Producent: AMZ Szamotuły
  • Rodzaj poduszki: puchowa
  • Wypełnienie: polski puch gęsi 70%
  • Poszycie: inlet bawełniany 185g/m2
- opinie:
od 64,00 zł
  • Bestseller
  • Producent: AMZ Szamotuły
  • Rodzaj poduszki: puchowa
  • Wypełnienie: polski puch gęsi 70%
  • Poszycie: inlet bawełniany 130g/m2
- opinie:
Następna strona

Kołdry AMZ Szamotuły

AMZ Szamotuły jest czołowym polskim producentem kołder wysokiej jakości. Co istotne, AMZ to rodzinna firma, która nie tylko działa zgodnie z tradycją, ale także posiada ogromne doświadczenie. Zajmuje się produkcją kołder od 1991 roku. Bez wątpienia AMZ to ekspert w dziedzinie kołder i poduszek. Dzięki produktom wysokiej jakości jest znany nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Nieustająco rozwija swój park maszynowy, a także korzysta z najnowszych technologii.

Początkowo firma AMZ zajmowała się produkcją kołder i poduszek z naturalnym wypełnieniem. To najlepszy sposób na zdrowy i spokojny sen. Obecnie AMZ proponuje różnorodne rodzaje wypełnień - pierz, puch, wypełnienie syntetyczne. Wszystko ze względu na zmieniające się i rosnące oczekiwania klientów.

AMZ kołdry z naturalnym lub syntetycznym wypełnieniem

Druga linia kołder AMZ to Synthetic. Pojawiła się w ofercie firmy nieco później. Kołdry wypełnione są materiałem syntetycznym, dlatego sprawdzą się w szczególności w przypadku alergików. Ich cena jest niższa w porównaniu z linią Natural, jednak nadal możemy cieszyć się wysoką jakością. Kołdry AMZ Synthetic można podzielić na Classic, które są pokryte mikrofibrą, satyną poliestrową i bawełną lub Exclusive, czyli kołdry wypełnione czterokanalikowym włóknem HCS i pokryte batystem.

Dlaczego warto wybrać kołdry AMZ?

Kołdry AMZ są przede wszystkim wysokiej jakości. Wybierając produkty tego producenta, mamy pewność, że są komfortowe, bezpieczne oraz niezwykle trwałe. Nad produkcją wyrobów z surowców i materiałów wysokiej jakości czuwa doświadczony personel. Kołdry są także poddawane kontroli laboratoryjno-jakościowej. Sprawdzane są wszystkie procesy produkcyjne aż do uzyskania finalnego produktu.

Kolejna zaleta to tworzenie zgodnie z tradycją. Technologie produkcji wielokrotnie były modernizowane, jednak firma AMZ zawsze tworzy w taki sposób, aby łączyć cechy tradycji z nowoczesnością. Wiele czynności produkcyjnych nadal odbywa się ręcznie. To dlatego AMZ wyróżnia się ponadprzeciętną jakością produktów. Co istotne, dla firmy liczy się środowisko naturalne, dlatego wszelkie działania czy decyzje są podejmowane w zgodzie z naturą. AMZ wybiera jedynie sprawdzonych dostawców, nie używa toksycznych środków chemicznych, a także dba o recykling. To dlatego kołdry AMZ są doskonałym wyborem.