Kołdry całoroczne

od 289,00 zł
  • Bestseller
  • Producent: AMZ Szamotuły
  • Rodzaj kołdry: syntetyczna
  • Wypełnienie: luksusowe, antyalergiczne wypełnienie LuxFill
  • Poszycie: biopercal (100% bawełna)

- opinie:
Następna strona

Kołdry całoroczne

Kołdry całoroczne - jak wskazuje nazwa - nadają się do użytkowania przez cały rok. Jest to ich ogromną zaletą. W naszej ofercie posiadamy całoroczne kołdry puchowe lub syntetyczne, dlatego każdy wybierze te odpowiednie dla siebie w określonym przedziale cenowym.

W salonach Experta Snu oraz w ofercie online można znaleźć kołdry całoroczne wypełnione: puchem 100% premium, puchem 100%, puchem 90%, puchem 70%, puchem 60%, półpuchem, pierzem ręcznie dartym, pierzem, włóknem outlast, włóknem silikonowanym premium, włóknem silikonowanym. Można wybrać kołdry jednoosobowe lub dwuosobowe. Oferujemy wszelkie dostępne wymiary kołder.

Zalety kołder całorocznych

Kołdry całoroczne są optymalnym, a zarazem ekonomicznym rozwiązaniem. Dzięki swoim właściwościom pozwalają cieszyć się komfortem przez cały rok. W naszej ofercie można znaleźć kołdry wyłącznie od sprawdzonych i cenionych producentów, dzięki czemu masz gwarancję, że stuprocentowo spełnią one Twoje oczekiwania. Stawiamy na wysoką jakość naszych całorocznych kołder, dlatego - jeśli odpowiednio o nie zadbasz - posłużą Ci przez bardzo długi czas.

W salonach Experta Snu kupisz kołdry renomowanych firm, jak AMZ czy PIÓREX. Te kołdry z pewnością wyróżniają się wysoką jakością na tle innych kołder, które można kupić w supermarketach. Dodatkowo oferujemy kołdry całoroczne w różnych rozmiarach - zarówno tych bardziej popularnych, jak 140x200, 160x200, 180x200, 220x200 - jak i rzadziej stosowanych, np. 135x200, 155x200, 175x200, 200x200. Szeroka oferta sprawia, że bez trudu możemy kupić swoją wymarzoną kołdrę wielosezonową w atrakcyjnej cenie. Co więcej, nasze kołdry mają właściwości antyalergiczne, dlatego będą odpowiednim wyborem zarówno w domach prywatnych, jak i hotelach. W razie jakichkolwiek wątpliwości, chętnie udzielimy fachowej porady na każdym etapie wybierania idealnej kołdry całorocznej dla siebie.

Wysokiej jakości kołdry wielosezonowe

Kołdry wielosezonowe to bardzo trafne rozwiązanie. Nie ma konieczności posiadania kilku kołder. Wystarczy jedna, która znajdzie zastosowanie przez cały rok. Ważne, by podczas wyboru odpowiedniej kołdry dla siebie, nie kierować się wyłącznie ceną. Bardzo często w przypadku kołder niska cena idzie w parze z niską jakością. Jeśli już decydujemy się na jedną kołdrę na cały rok zamiast kołdry letniej i zimowej, warto wydać na nią nieco więcej, by mieć pewność, że stuprocentowo spełni ona nasze oczekiwania i będzie dopasowana do potrzeb.

Stale dbamy o to, by poszerzać naszą ofertę. Dzięki temu klienci mają do wyboru różne modele całorocznych kołder, które na pewno spełnią ich oczekiwania. Nie rezygnuj z ogromnego komfortu. Wybór kołdry ma kluczowe znaczenie dla naszego snu. Wybierając kołdry z oferty Experta Snu, wybieramy najwyższą jakość w bardzo korzystnej cenie. U nas każdy klient może liczyć na profesjonalne doradztwo, dlatego w razie pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji.