
- Bestseller
Producent: | AMZ Szamotuły |
Rodzaj nakładki: | syntetyczna |
Wypełnienie: | włóknina Luxfill + włókno Outlast |
Poszycie: | 50% bawełna/50% bambus |
Producent: | Estella |
Materiał: | 100% makobawełna |
Motyw: | jednokolorowy |
Styl: | nowoczesny |
Estella prześcieradło MAKO-JERSEY Zwirnjersey Topper Premium
Prześcieradło z gumką na materac nawierzchniowy tzw. Topper zostało wykonane z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału, które nie podrażnia skóry. Prześcieradło marki Estella szczególnie polecane jest dla alergików oraz osób wykazujących problemy ze skórą. Najnowsze technologie umożliwiają połączenie dwóch najwyższej jakości materiałów, czesanej bawełny egipskiej oraz dodatku elastanu, które wpływają na trwałość produktu oraz jego żywotność. Podwójnie skręcona nitka przyczynia się do osiągnięcia niebywałej elastyczności, a co za tym idzie idealnego dopasowania do kształtu materaca. Prześcieradło na Topper (materac nawierzchniowy) przeznaczony jest do materacy o wysokości 7-10cm. Nie pillinguje się, a to oznacza, że utrzymanie jego w dobrej kondycji nie będzie stanowiło problemu. Bogata paleta kolorów gwarantuje nam możliwość stworzenia indywidualnego projektu sypialni.
* 97% czystej super czesanej Mako-bawełny ( skręcona podwójna nitka), 3% elastanBawełna egipska i jej właściwości
Mako-bawełna to cienkie i długie włókna osiągające aż 55 mm, a wykonany z nich ciasny, staranny splot charakteryzuje się trwałością. Prześcieradło wykonane z czystej czesanej bawełny egipskiej świetnie dopasowuje się do każdego rodzaju materaca zachowując. Dzięki technice tkania interlock prześcieradło z gumką Estella jest odporne na zaciągnięcia i nie pruje się po tzw. oczku. Jest to tkanina odporna na rozciąganie i inne uszkodzenia zewnętrzne np. pazury pupila. Perfekcyjnie wchłania wodę, przepuszcza powietrze i chłodzi.
Specyfikacja
Tkanina: 97% bawełna egipska typu jersey, 3% elastan
Klasa nici (numer metryczny): 100m/1g (ilość metrów na wagę)
Wykończenie: elastyczna guma wszyta w narożnikach prześcieradła
Wysokość: do materacy nawierzchniowych o wysokości max. 10cm.
Certyfikat OEKO-TEX
Prześcieradła z gumką firmy Estella posiadają certyfikat OEKO-TEX informujący o tym, że produkt został poddany restrykcyjnym testom, jest wolny od niebezpiecznych substancji chemicznych, nietoksyczny i bezpieczny dla konsumentów.
Prześcieradła z gumką nie zawierają:Wskazówki pielęgnacyjne
Prześcieradła z gumką z mako bawełny są bardzo łatwe i przyjemne w codziennej pielęgnacji, świetnie znoszą pranie w wysokiej temperaturze, a także suszenie w suszarkach bębnowych, nie mechacą się (nie ma efektu pillingowania) i nie gniotą więc nie tracimy czasu na długie i mozolne prasowanie.
Zalecenia:Rozmiary
Wysokość: Prześcieradło z gumką Zwirnjersey Topper Premium zalecamy do materacy o wysokości od 7 cm do max. 10 cm
Kilka słów o marce Estella
Estella jest jednym z wiodących producentów wysokogatunkowych tekstyliów, a co za tym idzie ekskluzywnych kompletów pościeli z satyny oraz jerseyu, produkowanych z 100% czesanej bawełny egipskiej, znanej i cenionej na całym świecie ze względu na swoje właściwości.
Od ponad 20 lat marka Estella rozpieszcza klientów w zakresie poprawy jakości i komfortu snu, tworząc produkty o nieprzeciętnej estetyce, które dopracowane są w najdrobniejszych szczegółach, dzięki czemu stale zdobywa nowych klientów.
Dane techniczne
Opinie