Filtruj produkty
Wyczyść filtry

Pościel Foonka

Szukana strona nie została znaleziona

Spróbuj wyszukać inną frazę

Pościel Foonka

Pościel Foonka jest niezwykle designerska. Jeśli do tej pory pościel ze wzorem stogu siana była nam nieznana, warto nadrobić zaległości. Foonka to marka, która dba o to, by jej produkty były niebanalne. Pościel przywraca beztroskie wspomnienia, daje chwilę wytchnienia w pędzącym świecie. Inspiracją do tworzenia wyjątkowej pościeli była tęsknota za latem czy nocami spędzanymi pod gołym niebem. Tak właśnie narodził się pomysł na stworzenie pościeli Hayka imitującą stóg siana, mech, rozgwieżdżone niebo. Swoją premierę pościel miała w 2013 roku i została tak pozytywnie odebrana, że projektanci postanowili wprowadzić pościel na rynek.

Pościel Foonka to naturalnie inspirujące produkty do wyposażenia wnętrz. W asortymencie marki znajduje się pościel poduszki wypełnione łuską gryki, tekstylia na stół czy poduszki dekoracyjne. Całość wykonywana jest w Polsce z najwyższej jakości lokalnych tkanin. Flagowym produktem marki jest pościel, którą można nazwać swoim własnym, prywatnym stogiem siana do domowego użytku. To namiastka letniej przygody, wspomnień z dzieciństwa, letniej beztroski. Bez wątpienia tego typu pościel intryguje. Jeśli należysz do grona osób, które uwielbiają otaczać się wyjątkowymi przedmiotami, z pewnością trafi ona w Twój gust.

Pościel imitująca stóg siana

Pościel Foonka wzbudza bardzo wiele emocji i radości. Bez względu na to, czy poszukujemy pościeli dla dziecka, czy dla siebie, z pewnością trafi ona w nasz gust. Oprócz tego, że pościel jest bardzo atrakcyjna, unikatowa i designerska, jest także komfortowa. Jej zakup to najlepsza możliwa inwestycja w swoje zdrowie i lepszy sen. Kto nie chciałby się budzić na stogu siana? Kupując pościel Foonka, natychmiastowo odczujemy jej wysoką jakość. Jest miękka, łatwa w utrzymaniu w czystości, nie gniecie się. To ogromne atuty pościeli.

Co więcej, prawdziwą gratką jest fakt, że dzięki ukrytym elementom, każdy komplet pościeli jest inny. W stogu siana poszukujemy rozmaitych elementów - nie inaczej jest w przypadku pościeli Foonka. Zadrukowana tkanina trafia do szwalni, gdzie jest następnie krojona na kawałki, które odpowiadają różnym wielkościom poszewek. Właśnie wtedy powstają pojedyncze produkty. Dzięki paniom w szwalni klienci mogą znaleźć na swojej poduszce ćmę czy zagubiony guzik. Wszystko zależy od tego, w którym momencie wzoru wypada dana poszewka. Prawdopodobieństwo znalezienia dwóch identycznych kompletów pościeli Foonka jest niemożliwe.

Wysokiej jakości pościel

Głównym założeniem marki Foonka było to, aby produkty były w stu procentach polskie - od projektu, poprzez wybór tkaniny oraz druk, kończąc na opakowaniu. Foonka to pościel "designed and made in Poland". Wykonana jest ze 100% bawełny o satynowym splocie. Tkanina i druk posiadają Certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Niebanalny pomysł, który idzie w parze z wysoką jakością wykonania, to gwarancja sukcesu. Jeśli chcemy w swojej sypialni mieć namiastkę dawnych przeżyć, ciekawości, letniej beztroski, warto kupić pościel Foonka w atrakcyjnej cenie.