Pościel dla Hoteli

Pościel dla Hoteli

Pościel hotelowe

Odkryj naszą ofertę ekskluzywnej pościeli hotelowej, idealnej do wyposażenia hoteli, pensjonatów oraz obiektów noclegowych. Gwarantujemy elegancję i komfort dzięki wysokiej jakości materiałom, takim jak bawełna egipska czy adamaszek. Oferujemy komplet pościeli hotelowej, w tym prześcieradła, poszewki oraz kołdry, dostępne w różnych rozmiarach i wzorach. W naszym asortymencie znajdziesz białą pościel hotelową, która wprowadza świeżość i luksus do każdej sypialni. Jako dystrybutor polskiej pościeli hotelowej, oferujemy atrakcyjne ceny i szeroką gamę produktów, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza pościel do hoteli i pensjonatów jest wytrzymała, łatwa w pielęgnacji oraz gwarantuje doskonały komfort snu. Wybierz pościel hotelową z naszej oferty i zainwestuj w zadowolenie Twoich gości. Zapraszamy do współpracy!

Pościel gładka

Pościel gładka

Wzór pościeli: Pościel biała — Zakład hotelowy

Materiał: 100% bawełny (adamaszek)

Splot: płócienny

Gramatura: 145 g/m2 -185 g/m2

  • Bawełna jest naturalnym materiałem powstającym poprzez dwukrotne skręcenie włókien bawełny, co bezpośrednio przyczynia się do wysokiej trwałości i miękkości w porównaniu do innych materiałów. 
  • Pościel hotelowa z adamaszku umożliwia pranie w 95°C, zapewniając sterylność materiału oraz łatwość utrzymania w czystości. Pranie w wysokiej temperaturze eliminuje wszelkie roztocza, drobnoustroje oraz zabrudzenia mogące się na niej pojawić w trakcie użytkowania. Istnieje możliwość maglowania i krochmalenia materiału.
  • Pościel dostępna jest w wielu rozmiarach. Pozwala to dopasować ją do każdego łóżka oraz stworzyć piękny komplet do Twojej sypialni.
Pościel w pasy

Pościel w pasy

Wzór pościeli: Pościel biała w pasy — Zakład Hotelowy

Materiał: 100% bawełny (adamaszek)

Splot: satynowo-atłasowy

Gramatura: 145 g/m2

  • Zastosowany wzór pościeli w pasy dodaje jej szyku i elegancji.
  • Bawełna jest naturalnym materiałem powstającym poprzez dwukrotne skręcenie włókien bawełny, co bezpośrednio przyczynia się do wysokiej trwałości i miękkości w porównaniu do innych materiałów. Pościel hotelowa z adamaszku umożliwia pranie w 95°C, zapewniając sterylność materiału oraz łatwość utrzymania w czystości. Pranie w wysokiej temperaturze eliminuje wszelkie roztocza, drobnoustroje oraz zabrudzenia mogące się na niej pojawić w trakcie użytkowania. Istnieje możliwość maglowania i krochmalenia materiału.
  • Pościel dostępna jest w wielu rozmiarach. Pozwala to dopasować ją do każdego łóżka oraz stworzyć piękny komplet do Twojej sypialni.

Masz pytania?

+48 570 150 790

Pn-pt 9:00-17:00
Sb 9:00-14:00

salon@expertsnu.pl

Sklep internetowy Expertsnu

expertsnu.pl

Kontakt