Akcesoria dla Hoteli

Akcesoria dla Hoteli

Akcesoria hotelowe

Czy wiesz, że dobre akcesoria hotelowe są równie ważne, co wygodny materac i eleganckie łóżko? Prześcieradło z komfortowej i równocześnie wytrzymałej bawełny, czy funkcjonalny i prosty w praniu ochraniacz na materac, który zabezpiecza jego wypełnienie przed potem, brudem, kurzem czy plamami. Takie wyposażenie jest absolutnie niezbędne do tego, żeby zapewnić w pokojach gościnnych higienę na odpowiednio wysokim poziomie. Sen i wszystko co z nim związane to bardzo intymne i osobiste sprawy, dlatego goście chętniej wybierają obiekty, które potrafią zapewnić dobre warunki do snu. Każdy, kto pracuje w turystyce czy hotelarstwie wie doskonale, że brud w pokoju gościnnym jest niedopuszczalny. Dlatego każdy hotel, apartament, pensjonat, hostel czy górski domek musi mieć regularnie zmieniane prześcieradła i czyste materace. Oferujemy wyposażenie stworzone specjalnie z myślą o częstym praniu w wyższych temepraturach oraz nowoczesne ochraniacze, które stanowią barierę ochronną i dla materaca i dla użytkownika.

Prześcieradło bawełniane z gumką

Prześcieradło bawełniane z gumką

Typ: prześcieradło na materac z gumką

Materiał: 100% bawełny jersey

Kolor: biały

Gramatura: 145 g/m2

  • Wyposażone w gumkę ułatwiającą zakładanie prześcieradła na materac.
  • Prześcieradło wykonane z wysokiej jakości bawełny jersey, które nadaje tkaninie wyjątkowego połysku i subtelnej miękkości.
  • Prześcieradło z bawełny jersey umożliwia pranie w 60°C, zapewniając sterylność materiału oraz łatwość utrzymania w czystości. Pranie w wysokiej temperaturze eliminuje wszelkie roztocza, drobnoustroje oraz zabrudzenia mogące się na niej pojawić w trakcie użytkowania. Istnieje możliwość maglowania i krochmalenia materiału.
  • Prześcieradło dostępne jest w wielu rozmiarach. Pozwala to dopasować je do każdego łóżka oraz stworzyć piękny komplet do Twojej sypialni.
Prześcieradło płócienne bez gumki 

Prześcieradło płócienne bez gumki 

Typ: prześcieradło na materac

Materiał: 100% bawełny 

Kolor: biały

Gramatura: 145 g/m2

  • Prześcieradło wykonane z wysokiej jakości bawełny, które nadaje tkaninie wyjątkowego połysku i subtelnej miękkości.
  • Prześcieradło z bawełny umożliwia pranie w 95°C, zapewniając sterylność materiału oraz łatwość utrzymania w czystości. Pranie w wysokiej temperaturze eliminuje wszelkie roztocza, drobnoustroje oraz zabrudzenia mogące się na niej pojawić w trakcie użytkowania. Istnieje możliwość maglowania i krochmalenia materiału.
  • Prześcieradło dostępne jest w wielu rozmiarach. Pozwala to dopasować je do każdego łóżka oraz stworzyć piękny komplet do Twojej sypialni.
Ochraniacz AIR

Ochraniacz AIR

Typ: ochraniacz na materac z gumką

Kolor: biały

Skład: 65% tencel, 25% modal (by lenzig), 10% smartcel (sensitive) lyocell + podkład 100% poliuretan PU

Gramatura: 140 g/m2

Do materacy o wysokości: 25 cm

Producent: GUENO

  • Ochraniacz AIR posiada elastyczny pas boczny oraz gumkę ściągającą ochraniacz pod materacem.
  • Ochraniacz Air nadaje się do prania w pralce automatycznej w 60°C, nadal utrzymując swoje właściwości oraz kolor. Produkt można również suszyć w suszarce. Nie zalecamy wybielania oraz prania chemicznego.
  • Dostępne rozmiary: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200.

Masz pytania?

+48 570 150 790

Pn-pt 9:00-17:00
Sb 9:00-14:00

salon@expertsnu.pl

Sklep internetowy Expertsnu

expertsnu.pl

Kontakt