zamknij Nasza strona używa cookies między innymi w celu gromadzenia statystyk oraz prawidłowego funkcjonowania serwisu. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przegladarki oznacza, że ciasteczka będa zapisywane na Twoim urządzeniu.

Poduszki

Poduszki - Expertsnu.pl - Kraków, Rzeszów

Poduszki i ich wpływ na komfortowy sen

Zadaniem odpowiednio dobranej i wyprofilowanej poduszki jest utrzymywanie szyjnego odcinka kręgosłupa w prostej linii. Ponadto w trakcie spania, powinna ona zapewniać równomierne rozłożenie nacisku głowy, które redukuje napięcie mięśni i zmniejsza nacisk na połączenia kręgów szyjnych. Poduszki różnią się wypełnieniem, kształtem, wielkością i materiałem, z których je uszyto. Warto zwrócić uwagę na sposoby ich czyszczenia oraz właściwości antyalergiczne. Odpowiedni model możesz wybrać na różne sposoby - między innymi według pozycji, w której najczęściej śpisz. Warto zwrócić uwagę także na jej twardość - aby komfort snu był jak najwyższy i dopasowany do naszych preferencji.

Oferta poduszek w sklepie Expert Snu

Wszystkie te rozwiązania znacząco poprawiają komfort snu, zapobiegają powstawaniu problemów z kręgosłupem i znalazły odzwierciedlenie w produktach w naszej ofercie. Dostępne modele podzielone zostały ze względu na rodzaj materiału użytego do ich produkcji na poduszki puchowe, poduszki piankowe i poduszki syntetyczne. Do wyboru mają Państwo również różnego rodzaju wypełnienie (np. puch, pierze, włókno, lateks). Charakteryzuje je wysoka jakość zastosowanych materiałów, a także staranne wykonanie poprawiające komfort użytkowania. Poduszki zróżnicowane są także pod względem stopnia twardości oraz wyprofilowania.
Znajdą tu Państwo poduszki w kompletach lub pojedynczo. Oferujemy produkty M&K foam Koło, AMZ oraz Piórex. Szeroki asortyment zapewnia dokładne dopasowanie produktu do potrzeb.

Zamawiając u nas

GWARANCJA NAJLEPSZEJ CENY

Staramy się, by nasza oferta była najatrakcyjniejsza na polskim rynku.

DARMOWA DOSTAWA

na terenie całej Polski przy zamówieniu powyżej 200 zł

FACHOWE DORADZTWO

Nasi eksperci pomogą w doborze produktu
Zadzwoń! 530 530 052

7 SALONÓW W POLSCE

Jesteśmy w 6 miastach w Polsce. Odwiedź nas!