Nasza strona używa cookies między innymi w celu gromadzenia statystyk oraz prawidłowego funkcjonowania serwisu. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przegladarki oznacza, że ciasteczka będa zapisywane na Twoim urządzeniu.

Stelaże

Stelaże - Expertsnu.pl - Kraków, Rzeszów

Stelaże - szkielet Twojego łóżka

Wybór odpowiedniego łóżka i materaca to nie koniec sukcesu. Aby zakup materaca przyniósł pożądany przez nas rezultat niezbędne jest dobranie odpowiedniego stelaża. Wykonany zwykle z różnej ilości sklejek drewnianych o różnym rozmieszczeniu i wzmocnieniu, stelaż przejmuje część pracy, którą wykonuje materac. Ma on szczególne znaczenie w przypadku osób ciężkich, a także stosujących materace lateksowe, termoelastyczne i kieszeniowe. Poza elementem wspomagającym zdrowotne właściwości materaca, stelaże do łóżek zapewniają jego właściwą eksploatację, a zwłaszcza wietrzenie - zapobiega gromadzeniu się wilgoci i rozwojowi pleśni. Odpowiednio dobrany stelaż zwiększa również wygodę - dzięki niemu materac równo się układa, nie "wpada" w żadnym miejscu.

Jakie stelaże do łóżek znajdziesz w ofercie Experta Snu?

Wybór odpowiedniego rodzaju szkieletu jest ważny i musisz dopasować go do swojego łóżka. Nasz sklep proponuje Ci cztery główne rodzaje stelaży:
- z regulacją ręczną,
- z regulacją elektryczną,
- bez regulacji,
- do łóżka z pojemnikiem.
Expert Snu proponuje Ci również stelaże do łóżek o różnych rozmiarach - od jednoosobowych, małych 80x200 cm, do dużych, małżeńskich - 180x220 cm. Możesz wybrać także rodzaj drewna według swoich preferencji - bukowe lub brzozowe. Do wyboru zostawiamy Ci także ilość listew w stelażu - 16, 24 lub 48. W naszym sklepie na pewno pomogą Ci dobrać idealny stelaż do Twojego łóżka.

Zamawiając u nas

GWARANCJA NAJLEPSZEJ CENY

Staramy się, by nasza oferta była najatrakcyjniejsza na polskim rynku.

DARMOWA DOSTAWA

na terenie całej Polski przy zamówieniu powyżej 200 zł

FACHOWE DORADZTWO

Nasi eksperci pomogą w doborze produktu
Zadzwoń! 530 530 052

7 SALONÓW W POLSCE

Jesteśmy w 6 miastach w Polsce. Odwiedź nas!